KONST / Litografier / Färglitografi 13253060
nr 1325 3060
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/200. Motivet: 46x40cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:13:54
11/5 19:44:53
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg